KUTNÁ HORA

Okruh č. Název vzdělávacího okruhu Délka v hodinách Cena v Kč žák ZŠ/student SŠ
KH01 Chrám sv. Barbory a zajímavosti města Kutná Hora 1,5 - 2  220 /290
KH02 Kostnice v Sedlci, chrám sv. Barbory v Kutné Hoře a město (Kostnice a chrám sv. Barbory - vzdálenost 3 km, pro skupiny s vlastním autobusem/přejezd lze i vlakem) 2,5 300/440
KH03 Prohlídka exteriérů města s průvodcem (bez vstupů do památek) 1,5 150/150
OBJEDNÁVKU VYPLŇTE ZDE

Ceny zahrnují vstupné a služby průvodce. Min. počet 20 platících. Max. počet ve skupině max. 1 autobus, tj. cca 40-50 osob. Průvodce používá zesilovač hlasu. Na 10 platících = 1 doprovod ZDARMA. Pracovní list s řešením v elektronické podobě v ceně. 

Rádi sestavíme program na přání a do okruhů zařadíme i další objekty. 

Parkování turistických autobusů v Kutné Hoře: U každého z programů naleznete informace o možnosti parkování turistických autobusů v Kutné Hoře a Sedlci v návaznosti na vybraný prohlídkový okruh.

Vlak do Kutné Hory: Chcete-li navštívit Kutnou Horu centrum (okolí hlavních památek, tj. okolí chrámu sv. Barbory až k Vlašskému dvoru, musíte jet do zastávky Kutná Hora hlavní nádraží a zde přestoupit na městský vlak a přiblížit se do zastávky Kutná Hora město. Odtud je to jen kousek, 15 min. na Palackého náměstí nebo k Vlašskému dvoru, kde prohlídka může začít. Nejlepší způsob je přijet pronajatým autobusem.