Školní zájezdy do Anglie, Skotska, Walesu 2019/2020

Na podzim/zimu 2019 a jaro 2020 jsme pro Vás připravili školní zájezdy do Velké Británie (Anglie, Skotska a Walesu) POZNÁVACÍ (bez výuky angličtiny) nebo VZDĚLÁVACÍ (s výlety a výukou angličtiny). V přehledu naleznete vypsané termíny zájezdů s programem (kliknutím na typ zájezdu, tj. poznávací nebo vzdělávací). Další termíny k dispozici na ověření (pouze pro školy, které naplní vlastní autobus).

 

Změny programu jsou možné v případě, že škola naplní vlastní autobus, tj. 45 plně platících + 3 pedagogové ZDARMA

 

Hlásit se mohou skupinky od 12 studentů + 1 pedagog ZDARMA vč. vstupů.  

 

Pedagogům nabízíme řadu výhod - sdělíme na vyžádání s konkrétní nabídkou. 

 

Přepravu přes kanáLa Manche zajišťujeme většinou trajektem, na cestu do Británie, a zpět Eurotunelem (některé termíny jsou velmi vytížené a tak kombinace není možná). Studenti tak mají možnost vyzkoušet oba způsoby přepravy přes kanál La Manche. Na vyžádání zajistíme obě cesty trajektem nebo Eurotunelem.

 

Autobusová doprava je zajištěna spolehlivými dopravními společnostmi, které v oboru působí mnoho let. Autobusy splňují předepsané normy a jsou vybaveny bezpečnostními pásy. Řidiči se orientují v dané destinaci. Autobus je vybaven DVD, WC a prodejem nápojů.

 

Naše hostitelské rodiny, které ubytovávají studenty, jsou zkušené a prověřené. Ubytování a výuku zajišťujeme nejčastěji v Londýně a okolí, Oxfordu, Jižní Anglii (Brighton, Worthing, Eastbourne), Bath, Cambridge, Bristolu, Plymouth, Cardiffu a ve Skotsku v klidnějším malebném městečku Stirling  nedaleko Edinburghu. Umíme zajistit i další lokality na přání školy.

 

Mezi nejoblíbenější „atrakce“, které tvoří součást našich programů, patří:

1) Okružní jízda Londýnem s kratšími zastávkami na fotografování pronajatým autobusem s česky hovořící místní průvodkyní, která v Londýně žije přes 30 let. Většinou zajišťujeme první den po příjezdu do Británie. Studenti oceňují zázemí pronajatého autobusu po náročné cestě, výklad je poutavý a dobře slyšet.

2) Prohlídky měst a památek v angličtině s místními anglickými průvodci. Nejoblíbenější jsou prohlídky měst: Windsor, Canterbury, Cardiff, prohlídka hradu Tower of London s anglicky nebo česky hovořícím místním průvodcem s licencí! Na přání zajistíme prohlídky v angličtině dalších míst a měst. A tak se prohlídka může stát lekcí angličtiny v terénu :-)

3) Návštěva sportovišť: FC Chelsea, FC Arsenal, Wimbledon aj.

4) Místa, kde si školy mohou zajistit vstupné ZDARMA (informace našim zájemcům poskytneme při rezervaci zájezdu): STONEHENGE, DOVER CASTLE, CHEPSTOW CASTLE, CAERLEON, HMS BELFAST CABINET WAR ROOMS (základní školy pouze), muzea jako PŘÍRODOVĚDECKÉ, TATE MODERN, BRITSKÉ MUZEUM, NÁRODNÍ GALERIE, ROYAL AIR FORCE MUSEUM, VICTORIA AND ALBERT MUSEUM, MUSEUM OF NATURAL HISTORY V OXFORDU, ASHMOLEAN MUSEUM V OXFORD aj.

5) Základní školy oceňují návštěvu atrakcí s poučno-zábavnou tématikou: Cadbury Choco World s ochutnávkou čokolády, Harry Potter natáčecí studia, zábavní hrad Warwick Castle se strašidelnou prohlídkou na způsob London Dungeon...

6) Nabízíme exkurze do výroby: oblíbený je např. Jaguar nebo rodinná výrobna sýru v Cheddaru s návštěvou jeskyní, kde pravý sýr Cheddar zraje, ve  Skotsku výrobna Whisky.

7) Přepravu po Londýně pronajatým autobusem - z důvodu bezpečnosti na přání zajistíme přepravu pronajatým soukromým autobusem ve dnech, kdy řidiči našeho autobusu čerpají devítihodinovou povinnou pauzu po příjezdu/před odjezdem z/do Velké Británie...Takto není nutné využívat městskou hromadnou dopravu.

8) Cestu do Skotska volíme trajektem s lůžkovými kajutami z Amsterdamu přes noc. Cesta je tak pohodlnější. Každý má k dispozici kajutu s lůžkem. Každá kajuta je vybavena WC a sprchou a tak v noci "ležíte a spíte, ale přitom cestujete!!!" :-)

 

Reference naleznete zde

 

Školy oceňují administrativní pomoc ze strany cestovní kancelářeCestovní kancelář pro každou školu připraví "náborový email pro rodiče", tj. email, který stačí poslat rodičům, kde bude: letáček s programem, přihláška s informacemi o storno podmínkách, cestovních dokladech, zdravotním dotazníkem, informacemi o rozsahu pojištění účastníků zájezdu i cestovní kanceláře. Pedagogové i vedení školy mají jistotu, že se rodičům dostanou všechny podstatné informace, které každý cestující ze zákona musí mít od každé cestovní kanceláře. Druhý 'email pro peagogy" - najdete v něm jednoduchý postup, co od Vás budeme potřebovat do odjezdu, abyste si přípravu na zájezd mohli rozplánovat.

 

Jsme cestovní kancelář (nikoliv pouze cestovní agentura) a proto ze zákona máme pojištění pro případ úpadku. Finanční prostředky rodičů jsou tak plně chráněny. Pojistku proti úpadku CK máme sjednanou u ERV Evropské cestovní pojišťovny, k nahlédnutí zde

 

Součástí všech zájezdů je kromě pojištění léčebných výloh také pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, pojištění zavazadel, úrazové pojištění, pojištění přivolání opatrovníka v případě hospitalizace a rovněž pojištění zrušení zájezdu – v případě nemoci vrací pojišťovna 80% ceny zájezdu.

Pojištění je sjednáno u ERV Evropské cestovní pojišťovny, která pojišťuje zájezdy 9 z 10 největších cestovních kanceláří v ČR. Výhodou pojišťovny je, že se specializuje výhradně na cestovní pojištění a má vlastní asistenční službu, kde hovoří česky.

 

Poptávky zasílejte na info@ckvyukajinak.eu

Konzultaci s odborníkem na Velkou Británii poskytneme na tel. +420 777 010 624

Osobní schůzku u Vás ve škole si objednejte na tel. +420 777 010 624