Pražský hrad dětem (Pražský hrad interiéry od restaurace Lví dvůr, U Prašného mostu 51/6)

Pražský hrad dětem je projekt pro školy v ČR zaměřený na poznávání památek Pražského hradu s pracovními listy. Základní prohlídka trvá cca 2,5 hod. a zahrnuje služby průvodce a prohlídku objektů Pražského hradu (tj. vstupné je v ceně): katedrálu sv. Víta, Starý královský palác, Basiliku sv. Jiří a Zlatou uličku. Pro menší děti je možné prohlídku zjednodušit a navštívit například pouze některé z objektů.

Pracovní listy Vám zašleme v elektronické podobě i s řešením. Děti s nimi mohou pracovat ve škole před prohlídkou, nebo po prohlídce v rámci opakování. 

Cena 100 Kč/žák , 2,5 hod.

Cena pro studenty SŠ 210 Kč/student

Cena 110 Kč/žák ZŠ včetně prohlídky výstavy Svatovítský poklad, cca 3 hod, kde můžete shlédnout relikviáře od 11. stol. s ostatky svatých, například relikviář sv. Jana Nepomuckého, sv. Víta, sv. Václava, sv. Vojtěcha, sv. Ludmily, dále Korunovační relikviářový kříž Karla IV. a další, kód programu 0017, kód programu 0017, objednávka zde

Na 30 platících = 2 pedagogové ZDARMA, nad 35 platících = 3 - 4 pedagogové ZDARMA
 

Místo srazu:

Začátky denně v 08:45 hod., 11:00 hod. nebo 14:00 hod. (nebo jindy dle dohody) - sraz před reastaurací Lví dvůr, U Prašného mostu 51/6.                           

 

Ceny platí pouze pro skupiny od 30 platících.

CK nemůže ovlivnit uzavírky objektů Pražského hradu v případě nenadálých situací, utajených státních návštěv, uzavírek katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha. V případě uzavírky některého z objektů Pražského hradu si vyhrazujeme právo do okruhu zařadit jiný přístupný objekt Pražského hradu, popř. Prahy dle dohody. CK rovněž nemůže ovlivnit počet návštěvníků na Pražském hradě a délka trvání prohlídky je orientační (při nižší návštěvnosti se může zkrátit nebo naopak při vyšší návštěvnosti prodloužit).